OKULARY PO 40 ROKU ŻYCIA

Specjalizujemy się w dopasowaniu okularów dla osób, które zaczynają widzieć niezbyt ostro z bliska, szczególnie gdy są to ich pierwsze okulary. Podczas czytania zaczynasz odsuwać coraz dalej książkę lub gazetę, niewyraźny staje się ekran na telefonie komórkowym, kiepsko widać tarczę zegarka, nie zawsze możemy doczytać szczegóły na ekranie nawigacji w samochodzie, gorzej nam się czyta w słabszym oświetleniu - to znak że potrzebujemy dodatkowej korekcji z bliskiej odległości.

Czytaj więcej

OKULARY DO KOMPUTERA

Monitory komputerowe wpisały się w krajobraz naszego życia, występują w pracy, w domu, w samochodzie. Część dolegliwości związanych z pracą przy komputerze, określanych jako zespół wzroku komputerowego, spowodowany jest niewyrównaną lub niedostatecznie wyrównaną wadą wzroku. O ile jest to oczywiste dla osób po 40 roku życia, że widząc gorzej z bliska potrzebują też okularów do komputera, o tyle młodsze osoby nie są tego świadome. Badania wykazują, że niedokładna korekcja narządu wzroku może obniżyć produktywność do 10% a dokładność nawet do 40%.

Czytaj więcej

OKULARY MARKOWE

Jeśli interesują Cię markowe oprawy okularowe, to gabinet OKULUX jest miejscem, którego szukałeś. Firmy takie jak Ray Ban, Hilfiger, Vogue to synonim mody i stylu. Markowe oprawki to nie tylko piękny i oryginalny wygląd. Z doświadczenia wiemy, że za uznanym producentem kryje się najwyższa jakość, która zapewnia wieloletnie korzystanie z oprawek, o co trudno w przypadku produktu niewiadomego pochodzenia.

Czytaj więcej

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z MOCĄ

Przeznaczone są dla osób pragnących kupić okulary przeciwsłoneczne a noszących okulary z mocą optyczną. Kupując zwykłe okulary przeciwsłoneczne nie będą one zapewniały należytej ostrości wzroku. W gabinecie OKULUX mogą Państwo nabyć okulary słoneczne a my dla Państwa wstawimy w nie barwione soczewki okularowe o odpowiedniej mocy, z filtrem UV oraz z antyrefleksem od wewnętrznej strony. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy okulary przeciwsłoneczne nie są zbyt panoramiczne. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Czytaj więcej