dr n. med. Mariusz Koziak

dr n. med. Mariusz Koziak ortokeratolog, okulistaNazywam się Mariusz Koziak, jestem okulistą i specjalistą chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Od wielu lat prowadzę prywatny gabinet na warszawskim Ursynowie. Moim głównym obszarem zainteresowania jako okulisty jest hamowanie narastania krótkowzroczności za pomocą soczewek ortokorekcyjnych. Zajmuję się również korekcją wysokiego astygmatyzmu oraz leczeniem stożka rogówki.

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, po czym z wyróżnieniem zdałem egzamin z I oraz z II stopnia okulistyki. Tytuł doktora nauk medycznych przyniosła mi praca naukowa z zakresu soczewek kontaktowych. Ukończyłem również Szkolę Optyczną uzyskując dyplom optyka, aby poszerzyć swoją praktyczną wiedzę na temat doboru okularów i soczewek kontaktowych. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych. W trakcie odbywania praktyki zawodowej, kontynuowałem swoją edukację kończąc liczne kursy, zarówno w kraju jak i zagranicą z zakresu nowoczesnych metod dopasowywania ortokorekcyjnych soczewek kontaktowych, specjalistycznych soczewek korygujących wysoki astygmatyzm oraz stożek rogówki.

Jestem autorem 5 i współautorem 15 prac opublikowanych w czasopismach okulistycznych w kraju i na świecie. Prowadziłem przez wiele lat kursy z zakresu dopasowywania soczewek kontaktowych.

Prowadząc praktykę na warszawskim Ursynowie doprecyzowałem obszar swoich zainteresowań i skupiłem się szczególnie na doborze soczewek ortokorekcynych. Dzięki tej metodzie mogę skutecznie hamować narastającą krotkowzroczność u dzieci i młodzieży z terenu Warszawy jak i u pacjentów zgłaszających się do mnie z innych miejscowości w Polsce jak i z zagranicy.

Dyplomy i wyróżnienia

Nr_22mDyplom
DyplomdyplomDyplom
Nr_23mNr_24mNr_25mDyplomNr_27mDyplomDyplommDyplom
Zapisz
Interfejs preferencji ciasteczek użytkownika
Używamy ciasteczek żeby zapewnić najlepsze doświadczenie z naszą stroną. Jeżeli odmówisz korzystania z ciasteczek, strona może nie funkcjonować jak powinna.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć