Informacja i misja

zdjecie galerii ursynowGabinet okulistyczno-optyczny OKULUX funkcjonuje na warszawskim Ursynowie już od 2004 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu osobom zarówno w mniejszych, jak i tych bardziej poważnych kłopotach ze wzrokiem.

Tym co wyróżnia nas na tle innych gabinetów, to kompleksowa oferta korekcji wad wzroku. Obok bogatej oferty okularów i soczewek kontaktowych nasz gabinet specjalizuje się w ortokorekcji, soczewkach kontaktowych korygujących wysoki astygmatyzm oraz soczewkach korygujących stożek rogówki. W naszym gabinecie przeprowadzamy również drobne zabiegi, które w bezkrwawy i bezbolesny sposób pozwalają pozbyć się drobnych zmian skórnych, występujących w okolicach oczu. Mottem naszego gabinetu jest: OCZY NAJWYŻSZA WARTOŚĆ. Dlatego polecamy produkty tylko najwyższej jakości i renomowanych firm.

Nasz gabinet, to przede wszystkim ludzie tu pracujący. Oprócz wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu, pracownicy wnoszą zaangażowanie i pasję, która jest szczególnie istotna w obszarach związanych ze zdrowiem i medycyną.

Opiekę nad pacjentami gabinetu OKULUX zapewnia dr n.med. Mariusz Koziak - okulista i optyk

dr n. med. Mariusz Koziak ortokeratolog, okulistaAbsolwent Śląskiej Akademii Medycznej gdzie z wyróżnieniem zdobył specjalizację II stopnia z okulistyki oraz obronił pracę naukową z zakresu soczewek kontaktowych, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Celem pogłębienia wiedzy z zakresu okularów skończył Szkołę Optyczną, uzyskując dyplom optyka. Organizuje liczne szkolenia z zakresu dopasowywania soczewek kontaktowy dla lekarzy okulistów. Autor 5 i współautor 15 prac naukowych opublikowanych w czasopismach okulistycznych w kraju i na świecie. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych. Główny obszar zainteresowania to soczewki kontaktowe, w tym korekcja stożka rogówki,  korekcja wysokiego astygmatyzmu oraz ortokorekcja.

więcej...

Zapraszamy do odwiedzenia nas w dniach:

Tak szeroki zakres działalności gabinetu nie byłby możliwy, gdyby nie nowoczesny sprzęt. Możliwości, jakie oferuje obecna technologia były nie do pomyślenia jeszcze kilka lat wcześniej.

W swojej codziennej pracy staramy się wsłuchać w oczekiwania osób odwiedzających nasz gabinet. To ich oczy i dobre widzenie jest naszą największą troską. Dla naszych klientów i pacjentów obok fachowej pomocy liczy się także rada, a czasem wsparcie, które otrzymują zawsze, kiedy go potrzebują.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w dniach:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.
  • w soboty - nieczynne do odwołania.

Godziny przyjęć lekarza okulisty to:

  • poniedziałek - czwartek 10:00-18:00
  • piątek 10:00-14:00
  • sobota (zazwyczaj pierwsza sobota w miesiącu) 10:00-14:00

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu wizyty przez e-kalendarz dostępny na naszej stronie w zakładce Rezerwuj wizytę.

Materiał dla dziennkarzy

Szanowni Państwo,
chcąc pomóc w Państwa pracy zamieszczamy poniżej do pobrania materiały, które mogą być Państwu pomocne:

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szersze informacje o naszej działalności, to prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. +48 22 859 82 44

 

Certyfikaty

skanowanie0007skanowanie0008Lider Kontaktologii 2016 min


Zapisz
Interfejs preferencji ciasteczek użytkownika
Używamy ciasteczek żeby zapewnić najlepsze doświadczenie z naszą stroną. Jeżeli odmówisz korzystania z ciasteczek, strona może nie funkcjonować jak powinna.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć