Dlaczego w gabinecie OKULUX warto dobrać soczewki kontaktowe?

 • Dobieramy TYLKO najwyższej jakości soczewki kontaktowe nowej generacji, zapewniające zdrowie i komfort przez cały dzień.
 • Doradzamy JAKI typ i model soczewki wybrać (spośród bardzo wielu możliwości) aby były najbardziej odpowiednie dla TWOJEGO oka i stylu życia.
 • Zapewniamy SPECJALISTYCZNE badanie okulistyczne ukierunkowane pod kątem doboru soczewek kontaktowych i STAŁĄ kontrolę okulistyczną osobom je noszącym.
 • Posiadamy gruntowną wiedzę i WIELOLETNIE doświadczenie w dopasowywaniu soczewek kontaktowych
 • Jesteśmy EKSPERTEM w leczeniu problemów związanych z noszeniem soczewek kontaktowych
 • Dajemy pełną GWARANCJĘ SATYSFAKCJI lub zwrot kosztów soczewek w formie karty rozliczeniowej (koszty poniesione na wizyty lekarskie nie podlegają zwrotowi).

Co to są soczewki kontaktowe nowej generacji?

Soczewki kontaktowe nowej generacji wykonuje się z materiałów, dzięki którym poziom przepuszczalności tlenu przez soczewkę wzrasta 3 do 7 krotnie, w porównaniu z tradycyjnymi. Dodatkowo soczewki są obecnie wzbogacone wewnętrznym składnikiem nawilżającym, który czyni soczewkę wyjątkowo miękką i nawilżoną. Dzięki temu nowoczesne soczewki można nosić nawet do 16 godzin dziennie, bez uczucia suchości i zaczerwienienia oka.

Jakie soczewki polecamy?

Istnieje kilkanaście różnych modeli nowoczesnych soczewek kontaktowych, wykonanych z materiałów nowej generacji. Mamy w swojej ofercie soczewki jednodniowe ( noszone jeden dzień i wyrzucane ) oraz miesięczne (noszone w dzień, w nocy wkładane do płynu pielęgnacyjnego i wymieniane co 30 dni ). W wyjątkowych przypadkach polecamy soczewki kontaktowe do noszenia ciągłego, w dzień i w nocy nawet do 30 dni. W gabinecie OKULUX polecamy tylko najnowocześniejsze, markowe soczewki, znanych i cenionych na całym świecie firm o uznanej reputacji, wykonane z najnowocześniejszych materiałów. Dobieramy soczewki indywidualnie aby najlepiej dopasować je do oka oraz do oczekiwań i stylu życia pacjentów. Decyzja o wyborze typu i rodzaju soczewki jest bardzo ważnym elementem i zawsze odbywa się z Państwa udziałem.

Jak dobiera się soczewki kontaktowe w gabinecie OKULUX?

Soczewki kontaktowe dopasowujemy zgodnie z obowiązującą na świecie procedurą.

W skład procedury dopasowania soczewek kontaktowych wchodzą następujące elementy:

 

 • rozmowa o Państwa oczekiwaniach odnośnie soczewek kontaktowych,
 • ustalenie wady wzroku,
 • pomiary zewnętrznej części oczu,
 • badanie oczu w dużym powiększeniu,
 • określenie typu i parametrów soczewki kontaktowej zakładanej na oko,
 • założenie soczewek kontaktowych na oko,
 • ocena dopasowania soczewek kontaktowych,
 • nauka zakładania i zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek,
 • ustalenie harmonogramu wizyt kontrolnych.

Zalety soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe są uznaną i bezpieczną metodą korekcji wad wzroku. Dają one szersze pole widzenia, często lepszą ostrość wzroku, nie zaparowują, zapewniając komfort i swobodę przez cały dzień. Umożliwiają po prostu dobre, ostre widzenie bez konieczności noszenia okularów. Soczewki kontaktowe to doskonałe uzupełnienie korekcji wady wzroku łącznie z okularami. Obu tych form korekcji możesz używać zamiennie, rano w pracy lub szkole soczewek kontaktowych, wieczorem w domu podczas nauki czy używania komputera można założyć okulary.

Soczewki kontaktowe z dostawą do domu

W trosce o Państwa cenny czas pragnę zaproponować skorzystanie z oferty sklepu internetowego OKULUX. W prosty i szybki sposób można zamówić potrzebne produkty z dostawą do domu, zakładu pracy lub do paczkomatu IN-POST. Internetowy sklep OKULUX jest sklepem zamkniętym - przeznaczonym tylko dla pacjentów gabinetu OKULUX. Konto w tym sklepie jest zakładane na prośbę pacjenta przez obsługę gabinetu OKULUX. Wybierając tą formę zakupów maja Państwo zagwarantowane preferencyjne ceny.

Zapisz
Interfejs preferencji ciasteczek użytkownika
Używamy ciasteczek żeby zapewnić najlepsze doświadczenie z naszą stroną. Jeżeli odmówisz korzystania z ciasteczek, strona może nie funkcjonować jak powinna.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć