Dla kogo soczewki kontaktowe?

Oferujemy soczewki kontaktowe dla szerokiej gamy odbiorców - każdy znajdzie coś dla siebieSoczewki kontaktowe

PIERWSZE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Specjalizujemy się w dopasowaniu soczewek kontaktowych dla osób chcących rozpocząć ich noszenie. W soczewkach poczujesz wygodę podczas imprez, swobodę podczas uprawiania sportów oraz elegancję, gdy wychodzisz na kolację. W soczewkach kontaktowych będziesz naprawdę wyglądać inaczej

SOCZEWKI KONTAKTOWE 40+

Z upływem lat zaczynamy widzieć nieostro z bliska. Zamazuje się ekran na telefonie komórkowym, kiepsko widać tarczę zegarka, nie zawsze możemy doczytać szczegóły na ekranie nawigacji w samochodzie, to znak że potrzebujemy dodatkowej korekcji z bliskiej odległości. Nie zawsze musimy sięgać po okulary. W gabinecie OkULUX dopasujemy Ci specjalistyczne soczewek kontaktowych umożliwiających ostre widzenie z bliska. W soczewkach kontaktowych wieloogniskowych będziesz znowu ostro widzieć z bliska, nie sięgając po okulary.

SOCZEWKI KONTAKTOWE dla osób mających astygmatyzm

Nasz gabinet oferuje najnowszą generację soczewek korygujących astygmatyzm. W porównaniu z tradycyjnymi soczewkami charakteryzują się one aż trzykrotnie większą transmisją tlenu do oka oraz stabilnym ułożeniem na oczach. Dzięki składnikowi nawilżającemu osoba z astygmatyzmem ma zapewniony komfort noszenia przez cały dzień. W wysokim astygmatyzmie polecamy soczewki sztywne, produkowane na miarę w oparciu o dokładny pomiar rogówki oka. Dzięki temu zapewniają one najlepsze właściwości optyczne. Zapraszamy do wypróbowania nowych soczewek kontaktowych do korekcji astygmatyzmu.

SOCZEWKI KONTAKTOWE dla osób ze stożkiem rogówki

Od wielu lat zajmujemy się dopasowywaniem soczewek kontaktowych korygujących stożek rogówki. Jeśli więc posiadasz stożek rogówki i chcesz dobrze widzieć lub mając stożek rogówki nosisz już soczewki kontaktowe i zamierzasz dopasować nowe przyjdź do nas.

SOCZEWKI KONTAKTOWE dla osób zamierzających poddać się zabiegowi laserowej korekcji wzroku

W celu oceny widzenia po operacji. Jeżeli posiadasz wadę wzroku na jedno oko, szczególne połączoną z astygmatyzmem, nie nosisz korekcji a zamierzasz poddać się laserowej korekcji wzroku warto sprawdzić, jak będziesz się czuł po zabiegu. Dopasowujemy specjalne, robione na miarę soczewki kontaktowe sztywne symulujące widzenie, jakie będziesz miał po operacji. W wielu ośrodkach laserowej korekcji wzroku w Polsce i na świecie jest to obowiązkowa procedura.

SOCZEWKI KONTAKTOWE – w których śpi się tylko w nocy, by ostro widzieć w dzień - ortokorekcja.

Jeżeli posiadasz wadą wzroku do -6,0 D (dioptrii), astygmatyzm nie większy niż -2,75 D (dioptrii) i jesteś zmęczony noszenia okularów, czy soczewek kontaktowych w ciągu dnia, to jesteś najlepszym kandydatem do niechirurgicznej korekcji wady krótkowzroczności, przy wykorzystaniu ortosoczewek. Noszenie ortosoczewek u większości osób nie powoduje dalszego narastania wady wzroku.

Zapisz
Interfejs preferencji ciasteczek użytkownika
Używamy ciasteczek żeby zapewnić najlepsze doświadczenie z naszą stroną. Jeżeli odmówisz korzystania z ciasteczek, strona może nie funkcjonować jak powinna.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć