OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z MOCĄ

Przeznaczone są dla osób pragnących kupić okulary przeciwsłoneczne a noszących okulary z mocą optyczną. Kupując zwykłe okulary przeciwsłoneczne nie będą one zapewniały należytej ostrości wzroku. W gabinecie OKULUX mogą Państwo nabyć okulary słoneczne a my dla Państwa wstawimy w nie barwione soczewki okularowe o odpowiedniej mocy, z filtrem UV oraz z antyrefleksem od wewnętrznej strony. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy okulary przeciwsłoneczne nie są zbyt panoramiczne. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu uzyskania większej ilości informacji.

fotolia 115076180Przeznaczone są dla osób pragnących kupić okulary przeciwsłoneczne a noszących okulary z mocą optyczną. Kupując zwykłe okulary przeciwsłoneczne nie będą one zapewniały należytej ostrości wzroku. W gabinecie OKULUX mogą Państwo nabyć okulary słoneczne a my dla Państwa wstawimy w nie barwione soczewki okularowe o odpowiedniej mocy, z filtrem UV oraz z antyrefleksem od wewnętrznej strony. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy okulary przeciwsłoneczne nie są zbyt panoramiczne. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Zapisz
Interfejs preferencji ciasteczek użytkownika
Używamy ciasteczek żeby zapewnić najlepsze doświadczenie z naszą stroną. Jeżeli odmówisz korzystania z ciasteczek, strona może nie funkcjonować jak powinna.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć