OKULARY PO 40 ROKU ŻYCIA

Specjalizujemy się w dopasowaniu okularów dla osób, które zaczynają widzieć niezbyt ostro z bliska, szczególnie gdy są to ich pierwsze okulary. Podczas czytania zaczynasz odsuwać coraz dalej książkę lub gazetę, niewyraźny staje się ekran na telefonie komórkowym, kiepsko widać tarczę zegarka, nie zawsze możemy doczytać szczegóły na ekranie nawigacji w samochodzie, gorzej nam się czyta w słabszym oświetleniu - to znak że potrzebujemy dodatkowej korekcji z bliskiej odległości.

fotolia 45692719Specjalizujemy się w dopasowaniu okularów dla osób, które zaczynają widzieć niezbyt ostro z bliska, szczególnie gdy są to ich pierwsze okulary. Podczas czytania zaczynasz odsuwać coraz dalej książkę lub gazetę, niewyraźny staje się ekran na telefonie komórkowym, kiepsko widać tarczę zegarka, nie zawsze możemy doczytać szczegóły na ekranie nawigacji w samochodzie, gorzej nam się czyta w słabszym oświetleniu - to znak że potrzebujemy dodatkowej korekcji z bliskiej odległości. Nie jest to choroba oczu, ten naturalny proces gorszego widzenia z bliska odczuwają wszystkie osoby osiągający wiek średni. Manifestuje się on jednak w różnym stopniu dlatego w gabinecie OKULUX doradzimy Ci jaki typ okularów korekcyjnych będzie najlepszy. Mogą być to okulary z jedną mocą ( np. tylko do czytania), wieloogniskowe ( np. do czytania i komputera w jednym ) lub progresywne ( np. do czytania, komputera i telewizji w jednym ). Przypominamy,  że polecane przez nas soczewki okularowe są tylko najwyższej jakości,  zawsze z 100% filtrem UV i wielowarstwowym antyrefleksem. W nowych okularach jedno lub wieloogniskowych będziesz znowu ostro widzieć z bliska, nie męcząc narządu wzroku.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie chcesz nosić okularów, w gabinecie OKULUX możesz wypróbować soczewki kontaktowe wieloogniskowe (do dali i bliży w jednym).

Zapisz
Interfejs preferencji ciasteczek użytkownika
Używamy ciasteczek żeby zapewnić najlepsze doświadczenie z naszą stroną. Jeżeli odmówisz korzystania z ciasteczek, strona może nie funkcjonować jak powinna.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć