Co to są soczewki okularowe INDYWIDUALNE ?

Okulary zwykle noszone są codziennie, przez 8 - 12 – 16 godzin, umożliwiając nam dobre widzenie z daleka, wydajną pracę przy komputerze i dobre widzenie z bliska. Uważamy, że jest to nasze narzędzie pracy i jedna z NAJWAŻNIEJSZYCH  INWESTYCJI w naszym życiu. Jak łatwo możemy zauważyć twarze ludzkie są niepowtarzalne, oprawy okularowe mają różne kształty. Do tej pory jednak większość parametrów  soczewek okularowych po prostu uśredniano. Podczas produkcji soczewek okularowych, z jedną mocą (np. do stałego noszenia), wieloogniskowych (np. do czytania i komputera w jednym u osób po 40 roku życia ) lub progresywnych ( np. do czytania, komputera i telewizji w jednym ), brano  pod uwagę jedynie wartość mocy. Reszta parametrów jest po prostu uśredniana dla wszystkich twarzy.  Jednak ta norma przestała właśnie istnieć. Dla osób rozumiejących, że noszone okulary  powinny mieć najdoskonalszą z możliwych optykę, polecamy soczewki okularowe  INDYWIDUALNE.

Dzięki połączeniu przez INTERNET z serwerem fabryki w Niemczech oraz odpowiednim pomiarom, możemy zaprojektować na miarę optykę soczewek okularowych  uwzględniając indywidualną budowę twarzy, głębokość osadzenia oczu, kształt oprawy okularowej tak aby zapewnić maksymalnie ostre widzenie. Soczewki indywidualne dostarczane są zawsze z wygrawerowanymi INICJAŁAMI osoby, która będzie je nosić.

Zapisz
Interfejs preferencji ciasteczek użytkownika
Używamy ciasteczek żeby zapewnić najlepsze doświadczenie z naszą stroną. Jeżeli odmówisz korzystania z ciasteczek, strona może nie funkcjonować jak powinna.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć