SPECJALISTYCZNY GABINET OKULISTYCZNY

 

dr n. med. Mariusz Koziak, ortokeratolog, okulista

dr n. med. Mariusz Koziak

ortokeratolog, okulista

Narastanie krótkowzroczności można zatrzymać!

Kontrola krótkowzroczności – najnowsze metody spowalniające narastanie krótkowzroczności, szczególnie skuteczne u dzieci i młodzieży.
Dotychczas krótkowidz z narastającą wadą mógł tylko regularnie badać wzrok i kupować szkła okularowe o coraz większej mocy, aby zapewnić sobie dobre widzenie. Obecnie, na podstawie licznych badań powstały alternatywne metody korygowania krótkowzroczności, które jednocześnie przyczyniają się do znacznego zahamowania wzrostu wady (a nawet zatrzymania).
Polecamy następujące innowacyjne metody kontroli krótkowzroczności:

  • Ortokorekcja MYOPIA CONTROL (najskuteczniejsza metoda)
  • Ortokorekcja Menicon Z (badzo skuteczna metoda)
  • Soczewki twarde dwuogniskowe firmy Menicon (skuteczna metoda)
  • Soczewki miękkie dwuogniskowe Cooper Vision (mało skuteczna metoda)
  • Szkła okularowe dwuogniskowe firmy Hoya lub Rodenstock (mało skuteczna metoda)

Kontrola krótkowzroczności jest lepszą nazwą niż leczenie krótkowzroczności. Krótkowzroczność jest wadą wzroku a nie chorobą, więc nie powinno się używać wyrażenia leczenie krótkowzroczności.

Więcej...

Ortokorekcja

Specjalizuję się w ortokorekcji już od 2006 roku i uzyskałem certyfikaty wiodących producentów ortosoczewek na świecie. Mam bardzo duże doświadczenie w dopasowywaniu ortosoczewek u dzieci szkolnych i młodzieży.

Czytaj więcej

Korekcja stożka rogówki

korekcja stozka rogowkiKomfortowe soczewki kontaktowe. Miękkie soczewki do stożka (dobre widzenie, doskonały komfort noszenia), Hybrydowe sztywno-miękkie soczewki (bardzo dobre widzenie, bardzo doby komfort noszenia), Twarde soczewki (doskonałe widzenie, dobry komfort noszenia)

Czytaj więcej

Soczewki kontaktowe 40+

40pSoczewki kontaktowe zamiast dwóch par okularów. Monowizja (amerykańskie i japońskie soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne), Soczewki wieloogniskowe (jednodniowe i miesięczne)

Czytaj więcej

Korekcja astygmatyzmu

Najwyższej jakości soczewki kontaktowe. Miękkie soczewki toryczne, w tym najnowsze monthly SuperLens eyedesign, Twarde soczewki z tylną powierzchnią toryczną

Czytaj więcej