Dlaczego w gabinecie OKULUX warto wykonać okulary?

okulux sklep mniejszeCechy, które nas wyróżniają:

  1. Doradzamy JAKI rodzaj okularów wybrać (spośród bardzo wielu możliwości) aby były najbardziej odpowiednie dla TWOICH potrzeb i stylu życia.
  2. Przed wykonaniem okularów, podamy jakiej GRUBOŚCI będą szkła i zaproponujemy najkorzystniejszą wersję zmniejszenia grubości, korzystając z najnowocześniejszego programu komputerowego.
  3. Polecamy soczewki okularowe INDYWIDUALNE, zaprojektowane konkretnie dla Państwa twarzy i wybranej oprawki tak aby estetyka i jakość widzenia była idealna.
  4. W stałej ekspozycji salonu posiadamy między innymi oprawy okularowe znanych i cenionych marek Ray Ban, Hilfiger, Vogue oraz oprawy niemieckiego producenta z wymiennymi zausznikami.
  5. Polecamy soczewki okularowe TYLKO najwyższej jakości, znanych i cenionych producentów zawsze z 100% filtrem UV i wielowarstwowym antyrefleksem.
  6. Po wykonaniu BADANIA w naszym gabinecie dajemy na wykonane okulary pełną GWARANCJĘ SATYSFAKCJI lub zwrot poniesionych kosztów na okulary! (koszty poniesione na wizyty lekarskie nie podlegają zwrotowi)