Odwiedź nas

190map_c

Gabinet OKULUX
Warszawa
Galeria Ursynów, ul.KEN 36

I piętro, lokal 111

tel.: 22 859 82 44

 

Czynne:

pon. - pią. 1000 - 2000
sob. 1000 - 1600

Newsletter

Zarejestruj się na newsletter!


pola obowiązkowe *
e-mail *
Imię *

Regulamin Newslettera


* Wyrażam zgodę
na otrzymywanie newsletterów

 

O firmie

O firmie

Informacje i misja

Gabinet okulistyczno-optyczny Oku-Lux dr Mariusz Koziak Warszawa Ursynów

Gabinet okulistyczno-optyczny OKULUX funkcjonuje na warszawskim Ursynowie już od 2004 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu osobom zarówno w mniejszych, jak i tych bardziej poważnych kłopotach ze wzrokiem.

Tym co wyróżnia nas na tle innych gabinetów, to kompleksowa oferta korekcji wad wzroku. Obok bogatej oferty okularów i soczewek kontaktowych nasz gabinet specjalizuje się w ortokorekcji, soczewkach kontaktowych korygujących wysoki astygmatyzm oraz soczewkach korygujących stożek rogówki. W naszym gabinecie przeprowadzamy również drobne zabiegi, które w bezkrwawy i bezbolesny sposób pozwalają pozbyć się drobnych zmian skórnych, występujących w okolicach oczu. Mottem naszego gabinetu jest: OCZY NAJWYŻSZA WARTOŚĆ. Dlatego polecamy produkty tylko najwyższej jakości i renomowanych firm.

Nasz gabinet, to przede wszystkim ludzie tu pracujący. Oprócz wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu, pracownicy wnoszą zaangażowanie i pasję, która jest szczególnie istotna w obszarach związanych ze zdrowiem i medycyną.

Opiekę nad pacjentami gabinetu OKULUX zapewnia dr n.med. Mariusz Koziak - okulista i optyk

dr n. med. Mariusz Koziak ortokeratolog, okulistaAbsolwent Śląskiej Akademii Medycznej gdzie z wyróżnieniem zdobył specjalizację II stopnia z okulistyki oraz obronił pracę naukową z zakresu soczewek kontaktowych, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Celem pogłębienia wiedzy z zakresu okularów skończył Szkołę Optyczną, uzyskując dyplom optyka. Organizuje liczne szkolenia z zakresu dopasowywania soczewek kontaktowy dla lekarzy okulistów. Autor 5 i współautor 15 prac naukowych opublikowanych w czasopismach okulistycznych w kraju i na świecie. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych. Główny obszar zainteresowania to soczewki kontaktowe, w tym korekcja stożka rogówki,  korekcja wysokiego astygmatyzmu oraz ortokorekcja.

więcej...

Tak szeroki zakres działalności gabinetu nie byłby możliwy, gdyby nie nowoczesny sprzęt. Możliwości, jakie oferuje obecna technologia były nie do pomyślenia jeszcze kilka lat wcześniej.

W swojej codziennej pracy staramy się wsłuchać w oczekiwania osób odwiedzających nasz gabinet. To ich oczy i dobre widzenie jest naszą największą troską. Dla naszych klientów i pacjentów obok fachowej pomocy liczy się także rada, a czasem wsparcie, które otrzymują zawsze, kiedy go potrzebują.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w dniach:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00.
  • w soboty w godzinach 10:00-16:00.

Godziny przyjęć lekarza okulisty to:

  • od poniedziałku do czwartku 10:00-18:00
  • piątki 10:00 - 17:00

Aby zaoszczędzić Państwu czasu prosimy o wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu wizyty.

Materiały dla dziennikarzy

Szanowni Państwo,
chcąc pomóc w Państwa pracy zamieszczamy poniżej do pobrania materiały, które mogą być Państwu pomocne:

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szersze informacje o naszej działalności, to prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. +48 22 859 82 44